GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 12769277
nr 1276 9277
Skålar
4 st. Torgau, Tyskland. Diameter: 19-26 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:30:47
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)